| Veronica_4264 a întrebat:

Voi cum vedeti o seara perfecta cu iubitul vostru?

Ce anume ati face pentru a va impresiona iubitul daca ati avea la dispozitie locul, bugetul si timpul la dispozitie? (orice va vine in cap, inclusiv relatii sexuale)

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sincer daca as scrie ceva anume acum, probabil as sterge.Sunt prea multe idei si prea multe posibilitati pentru a alege una dintre ele.De multe ori faci, ce ce iti vine in minte.Eu sunt spontana, imi place sa fac ce'mi vine in minte, pe moment pentru ca mai tarziu nu mai are nici un farmec.Si decat sa'mi fac un plan pe care sa'mi schimb pana in acel moment, prefer sa fiu spontana. Dar cu toate astea, fiecare fata viseaza la sampanie petale si etc. laughing

| Inoue a răspuns:

Bună! Cand e vorba de dragoste, nu trebuie să ai un plan. Oricum acesta esueaza de cele mai multe ori.Important este să faci ceea ce simti tu că trebuie să faci.Si nu uita ca Instinctul contează mai putin decat Ratiunea!

| Christa a răspuns:

O cina romantica, o baie cu multa spuma, petale de trandafiri, capsuni cu frisca. Si probabil as' oprii timpul sa nu se mai termine seara. ( Stiu, am imaginatie bogata!)

| roxydulkica a răspuns:

O cina romantica... o baie cu spuma in care sa beti niste sampanie... un pat plin cu petale de trandafiri si multe lumanri in jurul lui. Apoi se* si dragos**! Funda?

| Veronica_4264 explică:

Fiecare face ce vrea si ce simte in acel moment... insa as dori sa vad imaginatia mai multor oameni tongue de doi ani de zile tot fac astfel de seri, fiecare cu ceva special laughing dar se duc si ideile tongue si as vrea sa organizez ceva nou, special si sa il innebunesc pe iubit.