| Valentina00 a întrebat:

Cand de des va vedeti cu iubitul vostru? v-ati dorii sa va vedeti mai des?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal ar fi ideal sa pertreceti cea mai mare parte a timpului vostru liber impreuna si daca se poate zilnic.

| neutrino a răspuns:

Ne vedem in fiecare zi si ne petrecem tot timpul liber impreuna.

| Emilian65 a răspuns:

Cat ne permite timpul. Sunt zile cand ne vedem zi de zi, dar sunt si intalniri care se fac la 2-3 zile.

| grab a răspuns:

Mai rarut ca-i mai dragut.

| NoName0x0 a răspuns:

Zi si noapte zilnic. happy

| Chrystyna27 a răspuns:

La intebarea "Cat de des va vedeti cu iubitul vostru?"De 4-5 ori pe zi. Unii si-ar dori sa petreaca mai mult timp impreuna.