| anonim_4396 a întrebat:

Voi femeilor/fetelor, considerati ca daca sotul/partenerul vostru o saruta pe o alta si flirteaza cu ea fara sa stiti voi, este o tradare?

Răspuns Câştigător
| Cristina91Mm a răspuns:

Depinde de context, dar da.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este o intrebare fara sens, pentru ca odata ce nu stiu, nu am cum sa-l acuz de tradare!

| SilentRain a răspuns:

Da

| Hammurabi a răspuns:

Păi n-a mai rămas decât să o f***.
Da' mai dăi ceva timp. laughing)))

| sofisis a răspuns:

Aaaaa, nuuuuu. Cum sa consider tradare? Inseamna ca fiecare putem sa ne mozolim cu cine vrem si acasa e totul ok, nu? Ce intrebare fara sens. Normal ca se considera inselat.

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Tu esti convinsa user sofisis ca sotul dvs nu va inselat niciodata? nici a sarutat alta femeie decat pe dvs?

| sofisis a răspuns:

Daca a facut-o sau nu, nu stiu. Si nu pot critica sau discuta ceva ce nu stiu. Dar daca as afla, as trata-o ca pe o tradare.

| Plato a răspuns:

Imi cer scuze ca intervin desi ai specificat fete/femei, dar exista oare cineva care sa nu considere asa? Bineinteles ca e o tradare, iar un om care e in stare de asa ceva e un mizerabil, un ratat.

| Justme1997 a răspuns:

Da logic

| Rux04 a răspuns:

Da.

| PandaaPanda a răspuns:

Deja flirtul este o trădare.dar sărutul!?

| PinkFlowers a răspuns:

Pai ia sa vedem, din moment ce saruta din start e tradare iar daca flirteaza la fel.

| Ionozec20 a răspuns:

Da normal.