| Raulesse a întrebat:

Ce fel de personalitate ati dori sa aiba partenerul vostru
Mai degraba ce idealuri considerati ca sunt importante pentru o persoana?

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Partenerul meu are calităţile pe care mi le-am dorit, de aceea l-am şi ales.
Pentru mine, a contat frumuseţea exterioară, dar şi cea interioară.
Partenerul ideal este cel care te iubeşte cu adevărat.Nu îţi va greşi grav niciodată,nu te va înşela şi te va susţine în tot ceea ce faci!
Când iubeşti,nu îţi lipseşte încrederea în cel de lângă tine, gelozia, posesivitatea şi afecţiunea.
Cât despre băieţii golani, am avut pretenţia ca al meu să nu se afle în această categorie şi să fie fidel.
Numai bine, şi să-ţi găseşti băiatul pe care ţi-l doreşti!

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Pentru mine cel mai important lucru ar fi să fie sincer cu mine, să-mi spună ce gândeşte, cum se simte; să nu fie nevoie să îl trag eu de limbă ca să aflu unele lucruri.

Mi-ar place de asemenea să nu fie încrezut şi foarte orgolios. Să se respecte pe sine, să aibă grijă de aspectul fizic, însă să nu depăşească o limită şi să ajungă o persoană plină de sine.

Să aibă încredere în mine, să nu mă lase baltă când lucrurile sunt mai grele, să mă iubească şi atunci când greşesc, să nu mă înşele şi să mă protejeze.

Cel mai important pentru mine rămâne însă onestitatea, şi frumuseţea interioară a partenerului meu, urmată de cea exterioară pentru că după asta ne ghidăm cu toţii. ( însă acum m-am îndrăgostit mai mult de personalitatea prietenului meu decât de aspectul fizic ).

Frumoasă întrebare, mi-a făcut plăcere să răspund.
O zi bună să ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sa fie draguta, amabila, frumusete macar medie, sexy, amuzanta, NEcurva, sa rada la glumele mele thinking Cam asta... Dar omule oh go on Nu conteaza cum e / cum arata / cine e / ce e / etc, atata timp cat o iubestiwinking Nu noi alegem de cine ne indragostim tongue Inima o face...

| Keith a răspuns:

Sincer,sa fie la fel ca mine, sa avem aceleasi lucruri in comun, sa ma iubeasca cu aceeasi intensitate cu care iubesc si eu si sa ne intelegem, asta e tot ce conteaza pentru mine.