| nimicaici a întrebat:

Voi, fetele, cum faceti sa cuceriti un >baiat?: Sau na, baietii, cum v-ar placea o fata?happy

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

O fata mi-ar placea sa fie sincera, iubitoare si cu capu` pe umeri.A da si fara figuri.

| JoshuaNNN a răspuns:

Aici depinde de genul baiatului, daca este un "smecher" plin de figuri atunci trebuie sa ai mult tupeu si de ce nu multe "fite"[sa te lasi greu], daca este un baiat mai timid, mai finut sa zic asa atunci trebuie sa fi draguta cu el, foarte prietenoasa, glumeata [insa sa fi si serioasa atunci cand e cazul] si sincera...Insa, in general daca ai un aspect fizic placut, daca te imbraci frumos si chiar stii sa iubesti, sa iti apreciezi parteneru [asta daca merita] ai totul asigurat.

| Alex_2905 a răspuns:

Pai big grin mi-e actuala ma stia de mult. eu nu. mi-a luat numarul am vb 1 saptamana sau 2 parca. Imi tot zicea sa mergem prin parc sau sa chemam pr sa facem un gratar ceva. si ii tot ziceam mie ce-mi iese si ea zicea un pupic big grin si la disco seara urmatoare am saruta-to :d si s-a inteles deja sincer m-a "cucerit" din prima big grin

Kt pentru tine. Incearca sa vb dulce cu el. parerea mea big grin

| Haru04 a răspuns:

Noi fetele...pai la mine merge doar privindu-i in ochi, zambindu-le frumos si vorbind frumos cu ei! Bafta