| Ramy_6214 a întrebat:

Baieti, ce va place mai mult? sa cuceriti voi o fata, sa-i faceti curte sau sa faca fata primul pas, sa fiti cuceriti de ea incercand sa va atraga? aici pot raspunde si fetele.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prefer sa ma cucereasca ea si eu sa ii dau timp pana ma atasez.

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Mi-e imi plac fetele care fac primul pas ca asa stiu daca ma place sau nu! Pa, pa

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

In general ne place sa stim ca se tin fetele dupa noi si ca incearca sa ne atraga, dar tot mai bine e sa facem noi primul pas, ca sa demonstram ca suntem barbati, si mie personal imi place putina indiferenta din partea fetelor, vreau sa stiu ca lupt pentru ce vreau, altfel nu mai are farmec... bine asta e parerea mea, poate ca unora nu le plac chiestiile astea.

| daniell_3799 a răspuns:

Mie imi place sa fiu cucerit de fata, incercand sa ma atraga.laughing

| deceestemereucomplicat a răspuns:

Mie personal imi plac fetele happy. Daca imi place de o fata nu conteaza sincer, practic baiatul ar trebui sa faca primul pas.