| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce va ganditi cand va masturbati(fara sa vedeti vreun film porno)?(va rog sa precizati daca sunteti baieti sau fete please)
P.S. Draga admini, daca in halul asta de depravati ati ajuns sa nu stergeti intrebarile netoate care au si pana la 500 de comenturi de genu,, Voi credeti in Dumnezeu", dar va legati de una ca asta, nu am ce sa mai spun.
No offense

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste intai ce este interzis pe TPU, ca sa intelegi de ce ADMINUL iti sterge anumite intrebari.

Vezi intrebarea nr.40, dand dublu click pe ea, vezi raspunsurile.
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voi la ce va ganditi cand va masturbati(fara sa vedeti vreun film porno)?
tot ca daniel,la o fata de care imi place,din pacate eu am terminat scoala numai am profesoara,dar in general vad clipuri, ca nu vad ce ai putea vedea la un film de o ora de sex non stop, hai daca e film gen caligula macar vezi ceva istorie, isi intra ceva in cap, sunt mascul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si la ce va ganditi ca va face fata aceea de care va place? (Nu sunt obsedat, intreb din curiozitate)

| Bernardus a răspuns:

Ma gandesc ca fac sex cu o fata pe care o plac

| Daniel09857 a răspuns:

Salut, depinde, ma masturbez rar, cam o data la 2 saptamani sau de 2 ori la doua saptamani, destul de rar... La filme xxx nu prea ma uit, insa cand ma masturbez ori ma gandesc la o fata de care imi place si imi imaginez ceva cu ea happy Ori la o profesoara happy