| EuIntreb a întrebat:

Voi la ce varsta ați avut prima relație?

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Depinde ce intelegi prin relatie. Relatie de prietenie, relatie sexuala...

| RAY a răspuns:

18 sau 19 numai stiu sigur, nu a fost chiar relatie si a fost mai mult pierdere de timp la distanta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi da cu virgula intrebarea asta. Depinde ce vrei sa spui prin relatie. Nu are sens sa numeri toate fetele cu care ti-ai dat SMS-uri, si te-ai pupat din greseala.
Prima fata care m-a placut, a fost pe la gradinita. Grupa mica parca... Pupat, tinut de mana, certuri despre prieteni. Deci era o relatie.
Dupa aia, printr-a 9-a am avut o prietena... De care m-am saturat repede, ca aveam chef de 'golaneala', iar ea ma freca la cap sa fiu cuminte. De atunci pana acum (am 23), mai pot numara vreo 3 fete care au fost mai speciale pentru mine.
Eu o astept pe aia finala, restul tentativelor pe care altii le numesc "experienta in relatii", nu simt ca mi-ar folosi la ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 19 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| dragodana a răspuns:

Salut! Prima relatie sexuala am avut-o la 17 ani.

| ReZiSTorr a răspuns:

| Miihaa a răspuns:

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Oana_2000 a răspuns: