| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta ati avut primul vostru sarut? Cum vi s-a parut?

10 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Pe la 13 ani jumate cu o persoana speciala pentru mine, asa a fost asa ramas si va fi.Primul sarut a fost cu prietenul meu, primul meu prieten cu care sunt si acum dupa 3 ani jumate.Primul sarut si prima noapte de dragoste nu se uita.Sigur niciunul dintre noi nu vom uita cum tremuram la primul sarut.

| bogdan72 a răspuns:

15 (relativ tarziu). Pentru mine nu a fost cine stie ce.
Sfatul meu (daca nu l-ai avut inca): nu bea inainte! Si fa-o cu persoana visurilor tale, nu o fa doar ca ceilalti "se ling" si tu nici nu stii cum se face.
Iti spun din experienta. Daca respecti ce ti-am zis ai sanse mari sa fie "ca in povesti".

| ASimpleUser a răspuns:

Primul sarut a fost l-a varsta de...8 ani

| anonim_4396 explică (pentru ASimpleUser):

Devreme!

| ASimpleUser a răspuns (pentru anonim_4396):

Mmmm...da

| crissa20 a răspuns:

La 12 ani! a fost oarecum simplu...mai mult un pupic pe buze decat un sarut

| ramonika125 a răspuns:

Primul sarut a fost minunat ( desi persoana s-a dovedit a nu fi atat de minunata pe cum credeam ). Eram inca copii zic eu la 14 ani si apropierea dintre buzele noastre nu am sa o uit niciodata. desi am mai avut prieteni si poate saruturile au fost cu mult mai bune, primul ramane in inima mea pentru totdeauna asa inoccent si stangaci cum a fost.

| angellswig a răspuns:

Pe la 12 ani... Oricum nu a fost decat un pupic pe buze, nu chiar sarut.happy

| iiBeiibiiy a răspuns:

Poi la 14 anibatting eyelashes A fost super, mai ales ca era seara. love struck Ei bine pe acel baiat (la care inca mai tin chiar daca ne.am despartit si sunt cu altul), nu il cunosteam de mult de fapt de 1 an sau mai putin, dar ce sa zic a fost dragoste la prima vedere... Cand ieseam in parc stateam pe banca cu prietenii; el statea la un capat eu la celalalt al bancii si mereu il priveam iar cand el se uita la mine intorceam capul si viceversa. Dupa aceea el a vrut sa ma duca acasa si am acceptat si asa s.a intamplat magicul sarut.A fost sarut, sarut:frantuzesc laughing) A fost un moment. waao! superb mai ales ca era primul meu sarut. A fost dulce si pasionant. Ma rog acum m.am saturat de saruturi si pupici... vreau altceva smug smug smug Hai te puuup. Si Succes :*:*:*

| BOTOASAMICA a răspuns:

7 ani... romantic:-p