| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

La 17 ani happy m-am indragostit cu adevarat!

76 răspunsuri:
| andreimicutu a răspuns:

16 ani si nu regret absolut nimic decat ca ea m-a inselat rolling on the floor

| Simonaa5 a răspuns:

La 15

| Slavic a răspuns:

10 ani

| madalykuka a răspuns:

,,,laughing sincer cand aveam vreo 5 anisori,,,laughing asta prima data,,, dar cu adevarat pe la 11 ani,,, mama inca ma mai gandesc la el si am 14 :O:O laughing,,, insa nu se poate spune ca i-am ramas chiar fidela,,,laughing
oh go on
app da uh smugsmug?
,,,, da

| xandra_3994 a răspuns:

La 13 anilove struckxxxxxxxday dreaming

| alexutzu00791 a răspuns:

Numai eu nu simt dragoste?

| anonzone a răspuns:

La 11 ani big grinbig grinbig grin si am fost cu tipul de care m-am indragostit dar am vazut ca e badaran si i-am dat papucii(era in a 7a si avea 12-13 ani big grin)

| sceptic a răspuns:

La varsta.care v-a urma laughing.

| Rina_2681 a răspuns:

Dragoste adevarata la 16ani.

| TzaCaNeL a răspuns:

La 13 ani day dreaming

| zumba zumba a răspuns:

M-am indragostit la 4 ani si am avut prima relatie de dragoste la 9 ani laughing

| Aries90 a răspuns:

La 4 ani de colegul de gradinitsa, la 8 de vecinul din bloc, la 12 de colegul de clasa. Dar bine, dragosste de copii laughing

| Dede_1899 a răspuns:

Dragostea incepe de cand incepi sa cunosti un pic lumea cand diferentiezi oamenii si cand stii cine e familia ta si cine e iubirea ta. De exemplu eu m-am indragostit la 1 an de un baiat cu vreo 25 de ani mai mare decat mine care vroia sa ma adoptehee hee

| danielgeo a răspuns:

La gradinita si stiu si cum o chema Oana
in clasa 1 de colega de banca Emi
i-am fost fidel ei pana in clasa a 8a cand eram innebunit dupa Cristina laughing
si vorbesc serios!

| denisaalexandru01 a răspuns:

la 13 ani big grin

| adellina a răspuns:

La 15tongue

| marinela_9969 a răspuns:

La 13 ani a fost super :X

| DoarNoemi a răspuns:

14day dreaming

| Daniutza a răspuns:

| moftuliki a răspuns:

La 13 ani si a fost super love struck

| JBeebsAndUsher a răspuns:

La 10 ani

| madycoco a răspuns:

13 :d

| Roberto di Roma a răspuns:

La 11

| dada_2571 a răspuns:

La 6 ani.

| fanmichaeljackson a răspuns:

In clasa a 7a m-am indragostit de un tip care era ff super dar n-a tinut deoarece el m-a inselat cu alta doamne ah si cat l-am iubit

| aly_4607 a răspuns:

La 16 anibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La nici'o varsta.
Poate mai tarziu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima mea dragoste am avut-o la 14 ani. Adevarata dragoste la 15 ani si jumatate :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu m-am indragostit pana acumhee heehee hee, am avut simpati, am avut asa zisele,, gagicareli``, dar nu am simtiti nimic special pentru nimeni. Dar acum, la 14 ani, parca ceva ceva se infiripeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing
La 12, 13 ani? Aia nu'i dragoste, iubire; ce simtiti voi la o asa varsta este obsesie, atractie fizica nimic mai mult. Iubirea nu dureaza o luna, doua, un an. Iubesti pentru totdeauna