| geogi a întrebat:

Voi suportati ca persoana la care tineti sa se comporte urat cu voi? ca eu nu mai suport... ce sa fac? (nu suntem impreuna)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu pot ține la o persoană care se comportă urât cu mine!
Pa, pa.

| katy a răspuns:

Pai daca nu sunteti impreuna, fii indiferenta, raceste-te de persoana respectiva si cauta pe cineva care sa te respecte si cu care poti duce o conversatie normala

| ana_2556 a răspuns:

De ce mai tii la el daca se poarta urat cu tine? thinking

| Luori a răspuns:

Ii arat unde este locul, asta daca-mi pasa. Calcata-n picioare nu ma las, si incerc sa nu dau motive sa nu fiu respectata.
Ce poti face? Reactioneaza!

| Foca a răspuns:

Imi pare rau sad.
Succes.
Ciao

| briana a răspuns:

Pai de ce ti la el/ea daca se comporta urat cu tine. Nu vad care e rostul acestor sentimente care nu te ajuta cu nimic. Sau ce nu mai sunt baieti/fete de care sa te indragostesti. Cauta pe altcineva si vei uita repede de aceea persoana. O iubire se uta prin alta iubire.

| olinka_1152 a răspuns:

Daca se comporta urit arati o lectie buna,se comporta asa deoarece,, ca de la bun inceput ai fost bun si ai intrat in voie la toate si de asta profita,, dar nu ar trebui asa.comportate si tu la fel,, vei vedea o va aranja asa...ca doar daca tineti unul la altul nu ar trebui sa fie aceste comportamente.nu te lasa calcat de cineva,, ca fiecare din noi suntem fiinte,

| Alice a răspuns:

Raspunedei cu aceiasi moneda.winking.:*
stiu e dur.
si greu,
dar cand o sa vada ca nu mai esti asa moale
o sa te aprecieze mai mult:*