| IrenneDrt a întrebat:

Voic cum va rasfatati iubitii? Cum decurge o seara romantica petrecuta alaturi de el?

3 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Tzaca paca n`am avut parte de asa cevarolling on the floor

Dar in principiu o seara ca asta decurge din instincte si chestiistraight face

| jolie a răspuns:

Seara romantica...hmm nu-i genul lui mai bine salbatica lenjerii sexy dans etc romantismul nu se mai poartawinking

| ElizzaTPU a răspuns:

Mie imi place mult sa-mi surprind iubitul.Nu are rost insa sa te stresezi, o atmosfera de vis poate fi realizata acasa incepand cu pregatirea cinei si incheind cu paharele de sampanie sau vin din care sa sorbiti in cada plina cu apa fierbinte si uleiuri aromate...aaa si nu uita de lenjeria sexy+ uleiuri aromatice pentru masaj si muzica ambientala
happy