| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va chemati iubitii? As vrea sa-i spun intr-un mod deosebit, dar nu "iubi" sau ceva foarte siropos (nu sunt foarte romantica). happy

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

,,bai p.*a,, nu este foarte romantic, dar este ceva ce il reprezinta.

| Vvistula a răspuns:

Copacel, dar eu cred ca prefera sa ii spui pe nume, adica, pentru mine, doar cand aud vocea personei iubite imi este de ajuns.

| NoName0x0 a răspuns:

Ce zici de Beib, Iub, Iubire? happy

| 1DeadMemories a răspuns:

Mie mi se par de prost gust alintaturile, ma fac sa ma simt fake. Daca nici tie nu-ti plac, nu le folosi.

| shainitainii a răspuns:

Boo = boyfriend/girlfriend
Bae = before anyone else
Nu suna atat de romantic dar sunt cute.

| catanavip a răspuns:

Berbecut sa fie o dulcegareala mai simpatica

| ZORRA a răspuns:

Ii spui cum simti tu ceva ce sa fie din sufletul tau nu trebuie sa ceri pareri pentru asta....eu singura ii spun iubire iubi...sau ii mai spun cand sunt doar eu cu el tauras ca tine multwinking

| Alexandra_Maier_1993 a răspuns:

Pai unde vrei mai exact sa-l chemi? happy