| Petru1123 a întrebat:

am si eu o intrebare ca sunt cam confuz, de ceva vreme vorbesc cu o fata, in realitate cat si virtual, in virtual tot ne tachinam si ne trimitem pupici si toate cele, in realitate radem, glumim, vorbim, barfim, etc, practic ne super intelegem, dar nu stiu daca ea vrea sau nu sa fim impreuna, adica voi ce ziceti. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista un motiv cat de mic care sa te retina sa o intrebi in mod direct?, sau de ce nu-i propui sa iesiti la cate o plimbare doar in 2 intr-un loc mai retras, romantic cum ar fi aleile unui parc. Ai obtine automat raspunsul prin acceptarea sau refuzarea invitatiei. Nu ai nimic de pierdut, poti fi doar in castig indiferent de rezultat. Succes.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti in freindzone si acolo vei sta pana nu o intrebi daca te place

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce faceti aceste lucruri impreuna, inseamna ca este de acord sa fiti impreuna.

| Florentina9210 a răspuns:

Ai intrat in porcaria aceea de friendzone. Unde tipa sta cu baiatul pentru ce are nu pentru cum arata.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Esti in rahat pana in gat...ea te considera prietenul ei cel mai bun! ai intrat in friend zone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara pe mine dar ea crede ca sunteti doar prieteni si atat dar vorba aia incercarea moare n-are deci ce ai de pierdut? Fa ce-ti spune inima daca o placi

| dianainsta01 a răspuns:

Pai, nu ai cum sa stii decat tu asta. intreab-o, e atat de simplu.

| EaSports a răspuns:

Esti de neinteles, pentru ce ii transmiti pupici daca in realitate nu o faci? Daca o faci virtual atunci neaparat trebuie sa existe si in practica. Nu te minti singur pe tine. Fii decis, fa ceea ce-ti cere sufletul.

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Dar sunteți deja împreună.
Tu vrei să spui „împreună în pat"?