| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat, dar face un lucru care ma deranjeaza, cand ii spun ca nu mai am credit-folosit sa vorbesc cu el spune ca "bine nu il mai folosi cu mine". Cum ar trebui sa procedez, ce sa ii raspund? Nu vreau sa para nici ca imi cer scuze, dar nici sa fiu nesi... Va rog, putin ajutor. Funda.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu cred ca exista ghid de conversatie cu badarani. Pe acestia ii accepti sau nu.

| Vix999 a răspuns:

Da el are alergie la tasta de apelare sau ce?
Cand nu mai poti tu vorbi, sa te sune el.
Ce ma enerveaza oamenii care au impresia ca detin dreptul de a decide ce se intampla cu lucrurile tale.

| GreenArrow a răspuns:

Nu ii spune ca ti-ai consumat tot creditul cu el ca sa nu se simta rau. Spune-i ca nu mai ai cum sa il suni deoarece ai ramas fara credit si daca doreste sa vorbeasca te poate suna el.
Te sfatuiesc sa cauti o extraoptiune cu multe minute ca sa nu va mai certati pe tema asta in caz ca nu ai deja una.

Bafta

| kidz a răspuns:

Cand iti mai spune chestia aia ii raspunzi si tu inapoi "ok "