| TanteMarianne a întrebat:

Vorbind serios acum. exista femei care raman toata viata lor virgine? cand ma refer la total virgine, ma refer ca nu au folosit nici un vibrator sau dildou din curiozitate.deci total fara nici o penetrare...

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie poate din motive religioase, fetele sunt mult mai ambitioase decat baieti, daca una vrea asta se va pastra virgina si fara dildo, plus ca dorinta e diferita, nu compara dorinta noastra vs feminima e o mare diferenta, sunt multe fete ok la sat dar si multi curvari peste tot care isi bat joc de ele

| TanteMarianne explică (pentru RAY):

"...mai ambitioase decat baietii..." cu doi de i. happy
cred nu stiu sigur... scuze

| RAY a răspuns (pentru TanteMarianne):

Ai dreptate, cele mai multe virgine sunt la maternitate sau la gradinita

| RAY a răspuns (pentru TanteMarianne):

Tu ai ceva cu mine?

| TanteMarianne explică (pentru RAY):

Da frate esti enervant. ma prind de gluma ta cu maternitatea si gradinita, dar nu-si are rostul. daca iti arde de glume hai pe privat.

| RAY a răspuns (pentru TanteMarianne):

Ce glume, eu am vrut sa spun ce a vrut denyse sa spuna atat

| TanteMarianne explică (pentru RAY):

Da da.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, calugaritele sunt virgine si raman virgine toata viata, fara vibratoare, dildo si fara penetrare de nici un fel!

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur exista astfel de virgine ''definitive'' intre femeile care sufera de sindromul de misandrie, adica acele femei care manifesta simptomele de repulsie patologica si aversiune morbida fata de sexul masculin. Iar atunci cand misandria care reprezinta de fapt un sentiment de ura inascuta fata de sexul masculin, in timp se poate transforma intr-o aversiunea totala fata de barbati devenind patologica si ''incurabila'', in acest caz sentimentul respectiv poate fi catalogat ca fiind de fapt o stare de androfobie, care se manifesta intocmai ca o fobie, dar care a devenit necontrolabila. Probabil ca majoritatea sau chiar in totalitate lor, femeile misandre si/sau androfobe, raman virgine toata viata.

| Hammurabi a răspuns:

Călugărițele.

| Necunoscut112 a răspuns:

Depinde cât de scurtă este viaţa unora dintre femei...

| TanteMarianne explică (pentru Necunoscut112):

Bine nu ma lua acum cu drame. adica evident ca daca doamne fereste da masina peste o copila de 10 ani, evident ca moare virgina.

| RAY a răspuns (pentru TanteMarianne):

E un raspuns ironic man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi acolo. 0001%
Informatiile din trecut sunt invechite sunt barbati si femei care au ales sa nu faca sex fiind asexuali sau din punct de vedere religios. Dar daca te uiti la studii si cati recunosc ca au sa faca acest lucru va iesi 85% din barbati si doar 10-15% femei
Adica doar 10% din calugarite si femei asexuale vor ramane virgine probabil sunt mai putine decat toate cuvintele la intrebarea ta.

Un barbat in medie e norocos daca are 10-20 de femei la toata viata lui. In schimb o femeie in ziua de azi poate avea barbati cu zecile, unele au mai multi parteneri in liceu decat un barbat intr-o viata intreaga.
Multe femei recunosc ca la 25-30 de ani au ajuns la 30-50 de parteneri unele care ies des pot ajunge si la 70-100 parteneri, in ziua de azi nu mai exista virginitate feminina cel putin din anii 90 in coace, se ajunge sa se dea cu banul daca mai e virgina o fata de 10 ani.

| TanteMarianne explică (pentru anonim_4396):

Hai nu exagera...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TanteMarianne):

Nu exagerez doar aprofundez.
Pana la urma nu poate scapa nici una, deoarece poate fi violata "acum exagerez" nu suntem atat de porci, doar daca va place ne bagam.

| octa2021 a răspuns:

Nu stiu cu ce te afecteaza virginitatea altor fete pe tine?, pana la urma, nu toti avem indrazneala sa ne combinam in viata asta!

| TanteMarianne explică (pentru octa2021):

Nu ma afecteaza, doar am pus o intrebare.