| andraadam a întrebat:

Voua baietilor v-ar placea sa vina o fata si din senin fara nici un motiv sa va imbratiseze de exemplu fiind intr-un loc public: la scoala, liceu, facultate, serviciu etc?

13 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mie da, dar sotiei sigur nu...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

În vis orice este posibil

| RAY a răspuns:

Baietilor v-ar placea sa vina o fata si din senin fara nici un motiv sa va umble prin buzunare, daca e frumoasa da

| Drimmero a răspuns:

De ce nu, pana la urma e doar o imbratisare.

| Frank51 a răspuns:

Mi-ai adus aminte de o fata din a-11a, iarna lui 2013, o stiam de cateva saptamani, intr-o dimineata ma trezesc ca imi sare in brate si ma strange foarte tare, dupa care pleaca, apoi aflu ca are prieten...

Acum, legat de subiect, ar fi cam ciudat ca un strain sa faca asta, deci ar fi putin cam incomod.

| Sofer a răspuns:

Da. Vino și îmbrățișazama.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da

| alexalx1234 a răspuns:

Da, dar nicio fată nu face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgini nevirgini. Daca vine o tipa de care ești atras. Nu cred că consideri abuz.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Da sigur cum sa nu nu as avea nicio problerma daca doreeste trecem si mai departe

| Onlyme3991 a răspuns:

Pentru mine nu!
Am avut o întâmplare la liceu...o colegă mi-a sărit în spate să o car in cârcă! Nu mi-a plăcut gestul și i-am spus să se dea jos!
Dacă erau sentimente la mijloc era altceva!
Idem si pentru fete...ti-ar plăcea dacă te-aș îmbrățișa pe neașteptate...si fără voia ta?

| vali5 a răspuns:

Conteaza daca o cunosc ca la mine la scoala face o fata asa

| AlexI99 a răspuns:

Da