| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Pettingul este mai preferabil pentru fete sau si pentru baieti? Voua baietilor va place sa faceti petting?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Eu spun ca te joci cu Hormonii si nu e Bine. Oricand poti sa ajungi sa o faci si e riscant.Ori o faci ori nu. Normal ca fetele adora asta pentru ca ele se excita la nebunie si se umezec de tot dar la noi e naspa rau pentru ca simtim nevoia de Penetrare si practic lesinam de durere.E mai greu sa ejaculezi fara Penetrare.Asa ca eu spun ca ar fi mai Bine sa te abtii.sa o faci ar fi Bine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sunt altii, dar mie imi place sa fac sex...

| PsychologistT a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa fie important de ambele parti, pettingul pregateste partenerii pentru actul sexual.