| oarecare10 a întrebat:

Buna fetelor, doar voua ma adresez!
Ce parere aveti despre un baiat care are barba si mustata, va plac? Sau ii preferati fara? Cum sta treaba asta? Funda daca raspunsul este cat se poate de sincer si bun (posibil)

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cu barba e fain. Te gadila cand te saruta sau cand iti face oral. Iti da impresia de maturitate, ceea ce e destul de kinky. Plus ca ai ce flocosi si mangaia.

| Nextone a răspuns:

Imi plac cei cu barba si mustata.Mi se pare ca le da un aer masculin si rebel, cei fara barba par mai copii, dar acum depinde ce ii place fiecaruia.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Musteață, mișto spuslaughing nu puteai sa scrii mustată? te frigeau butoanele ale drcului butoane.laughing

| LoveSleep a răspuns:

Mie îmi plac :3

| Doub a răspuns:

Da, e fain.
Adică depinde de tip.

| Oana92 a răspuns:

Mie imi plac barbatii cu barba :d

| Lawliet14 a răspuns:

Daca-ti sta fain si barba e uniforma, nu vreun cioc. Mie de exemplu imi sta bine si cu mustata si tot amanat momentul purtarii ei. Pacat pentru ca acum nu mi-ar mai sta la fel tinand cont de fizionomie.

Nu e vorba ca-i plac sau nu. E pur si simplu vorba de cum iti sta. Iar barba sa fie uniforma si nu groasa. Si mustata nu dep e vremea lui mosu' bineinteles.

| raluk27 a răspuns:

Mie personal nu imi plac. Imi creaza senzatia de neingrijit (gen Robinson Crusoe, esuat pe o insula pustie). Iar cand il sarut parca-mi intra par in gura.