| sweetangels a întrebat:

Voua vi s-a intamplat ca dupa o despartire persoana respectiva sa nu mai vrea sa mai vorbeasca vreodata cu voi chiar daca ati stat mai multi ani intr-o relatie? Daca da, care credeti ca ar fi explicatia?

7 răspunsuri:
| paceandlove a răspuns:

S-a intamplat, insa cat crezi ca va dura toata chestia? Plus ca ati stat multi ani, usor usor o sa-i lipsesti, de inceput e enorm de greu sa stii ca nu vrea sa aiba vreo legatura cu tine, poti inghiti in sec, daca chiar te-a iubit nu va dura mult si singur o sa-ti vorbeasca, nu dispera, nu poate sa tina o vesnicie treaba asta. Peace!

| mgtow a răspuns:

A gasit pe cineva cu mai multi bani, masina mai puternica, muschi, penis mai mare laughing

| MickyGirl a răspuns:

Depinde de motivul pentru care a avut loc despartirea. Daca e vorba de inselat e posibil.

| sweetangels explică (pentru paceandlove):

Nu stiu cat va dura dar cert este ca imi doresc sa pot reactiona altfel fiindca starea aia chiar ma afecteaza cand ma cuprinde.mi se face f rau...si ei ma evita..si nu inteleg de ce ne comportam asa...ne-am iubit cu totii. offff!

| sweetangels explică (pentru mgtow):

Sunt fata, haleluiah!

| sweetangels explică (pentru MickyGirl):

In unele cazuri..am renuntat eu la el pentru altcineva si m-am purtat mai aiurea dar acum regret....si nu stiu cum as putea sa-i spun lucrul asta din moment ce nu avem puterea nici sa ne privim in ochi! sad

| MickyGirl a răspuns (pentru sweetangels):

Pai tocmai aici e problema. Se simte tradat probabil. Singurul lucru pe care il poti face e sa incerci sa vorbesti cu el. Nu e usor, dar in afara de comunicare nu exista alta solutie. Daca nu va puteti privi fata in fata poti incerca sa ii scrii.
Stiu ca suna demodat, dar in loc sa ii trimiti un sms incearca sa ii scrii o scrisoare in care sa ii spui ca iti pare rau ca ati ajuns in situatia asta si ca ti-ai dori sa mai vorbiti macar odata.
Daca te va refuza poti macar sta impacata cu gandul ca ai incercat happy