| Bunny a întrebat:

Ati placut foarte mult (sa nu zic iubit ca asta e o data in viata)pe cineva in secret? Mie mi s-a intamplat de vreo 2 oristraight face. Prima data eram mai mica prin generala si el era genul de baiat pe care il placeau toate fetele.Niciodata n'am avut curajul sa ii zic ceva pentru ca eram prieteni foarte buni, cu mine vorbea cel mai mult si ne intelegeam bine si nu vroiam sa stric totul zicandu'i.happy Au trecut ceva ani buni de atunci.Acum sunt clasa a10a si tocmai m-am transferat in alt liceu.De cand am intrat pe usa am remarcat un baiat.Si intamplarea a facut sa fim in aceeasi clasabig grinlaughing.Na.cum eu eram cea noua. toti sa vorbim sa ne cunoastem si n'am stat sa vorbesc cu o singura persoana in special, vorbeam cu toti.Ideea e ca de prima data cand l'am vazut ma gandesc numai la elstraight face. Stiu poate o tampenie.In momentul asta ma simt ca un copil care ar place primul baiat.straight faceAzi. chiar vorbeam cu o colega si mi-a zis ca el tot intreba de mine si cand am lipsit si tot. Dar mereu cand s-a intamplat asa persoana respectiva nu venea niciodata sa imi vorbeasca personal si daca indrazneam eu se termina aiurea.Acum nu stiu nu cred ca o sa ii zic vreodata. Suntem si foarte diferiti in tot.Adevarul e ca il cunosc si de putin timp dar chiar ma gandesc intens la el. Dar. tot nu o sa ii zic vreodatalaughing. In fine. voua vi s-a intamplat?big grin

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De fapt majoritatea "iubirilor" mele cam asa s-au desfarsurat.La nivelul mintii mele.Atunci cand imi dadeam seama ca si tipul m-ar placea nu mai imi placea mie de el.Cam asa am facut in ultimii doi ani. Uneori am impresia ca erau mai bune relatiile astea in care te maritai cu tipul din gand de zece ori pe zi decat cele realestraight face

| preadulce a răspuns:

Eu am citit totlaughing in ce domeniu sunteti diferiti? app: mi s-a intamplat de multe ori dar eu eram atenta la ce hobi'uri are si ma documentam laughing si apoi deschideam discutii din astea. si el era foarte incantat.happy

| sabinutza_9332 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat dar nu am curaj sa-i spun. Ma gandesc mereu ca poate el nu ma place sau o sa rad. El este mai rautacios si rade din orice si am preferat sa nu-i spun si nici nu ii voi spune( desi sunt cu el in clasa din clasa 1). Oricum nu cred ca el m-ar placea vreodata, deci ce rost are?
Daca vrei sa stii mai multe despre el poti citi intrebare mele pentru ca am pus cateva legate de el.tongue

| xatsu a răspuns:

Si miee mi s-a intamplat. desii eu i-am zis baiatului ca imi place de el. Si de atunci am vorbit mai rar, dar am ramas prieteni. Si de o saptamana, doua vorbim mai mereu si ma alinta in tot felul`. O fi si asta ceva laughing

| Cristyn a răspuns:

Mama cata intrebarea. Yo nu am avut rabdare sa citesc tot...scuzebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dahappy stiu ca poate parea o prostie dar il cunosc de 2 ani de zile... l-am placut din prima clipa insa mai mult de "Buna"nu s-a intamplat nicicand intre noi, desi intoarce capul cand trec si-mi zambeste stiu din surse sigure ca nu sunt genul lui, deci nimic mai mult nu o sa fie! cu toate astea...de cate ori l vad realize cat de mult imi place.decihappy nu esti singura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, sa ziceam ca mi s-a intamplat. dar oricat de tare ti-ar placea baiatul, relatiile din aceeasi clasa nu merg, crede-ma.Se va termina prost si nu are rost sa pierzi prietenia cu el, asa cum facut eu. straight face
Eu ti-am spus sincer acum.

| XatomisX a răspuns:

E prea mult scrisrolling on the floor) scuze