| sweetangels a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va indragostiti de o persoana abia dupa ce ati incheiat respectiva relatie? Am stat cu baieti pe care am ajuns sa ii simpatizez, sa imi placa foarte mult, dar de care m-am indragostit abia dupa ce m-am despartit de ei! Mentionez ca am ramas cu toti in relatii cordiale, vorbim, dar mi-e jena sa le spun dupa atatea luni, chiar un an, ca nutresc sentimente puternice pentru ei (pentru el mai exact). Nu stiu ce sa fac, am devenit o nostalgica. Voi ati patit asa ceva?

13 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu am pățit așa ceva, dar am ajuns să respect mai mult.

| AnemonaP a răspuns:

Buna. Si mie mi s-a intamplat la fel. Doar ca nu eram cu acea persoana, cand nu mi-a mai acordat atentie pentru ca il ignoram mereu, abia atunci am observat ca este o persoana minunata si mi-a parut rau ca l-am ignorat. M-am decis sa ii spun si am fost impreuna. Te sfatuiesc sa faci si tu acest lucru. Ia-ti inima in dinti si spune-i.Fa totul pentru fericirea ta♥

| sweetangels explică (pentru AnemonaP):

Esti o draguta, iti multumesc mult pentru raspuns si voi tine cont de sfatul tau! Numai bine!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cred ca esti instabila psihic mergi la pishiatru pana nu ranesti pe cineva

| sweetangels explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cred ca ai face un bine sa-ti stergi contul din moment ce il folosesti doar pentru a jigni lumea de pe TPU, ceea ce denota ca ai reale frustrari, asta la o prima vedere, ca daca e sa iti pomenesc si nickname-ul tau se vede clar ca ai probleme. Nu mai judeca pe altii si nu mai trage concluzii ca le tragi prost. La revedere!

| DiannaDia a răspuns:

Nu, însă pățăști. Probabil că pe moment n-ai fost chiar atât de interesată cum ești acum când știi că nu mai ai persoana respectivă.

| sweetangels explică (pentru DiannaDia):

Asa e, bun raspunsul tau.

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Nu am patit asa ceva. Eu nu ma arunc intr-o relatie pana nu simt ceva pentru persoana respectiva. Eu asa fac si asa cred ca e normal.

| sweetangels explică (pentru AlexandruIonut004):

Ideea e ca eu cel putin m-am mai indragostit si de persoane cu care nu se cadea sa am o relatie sau nu se putea...gen actori sau barbati deja cuplati cu femei...nu imi place sa stric fericirea altora, dar de fiecare data cand am inceput o relatie nu pot sa spun ca am fost deja indragostita de el, totul pleaca pana la urma de la o simpatie, de la a-ti placea de persoana respectiva si abia apoi vine iubirea. La mine.

| MissDean a răspuns:

Aia e relatie? sa stai cu cineva care doar iti e simpatic?
vai de steaua voastra.

| sweetangels explică (pentru MissDean):

Alt filozof...multumesc, dar nu ai inteles intrebarea!

| Nechitoaie_Alexandra_1974 a răspuns:

Da am patit si eu la fel ca tine ...si incepuse sa imi para rau