| Alexandrahbanesku a întrebat:

Voua vi s-ar parea anormal sa va iubiti sotul mai mult ca orice? Daca a-ti fi de mult impreuna si chiar ar fi iubire adevarata...

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi se pare o chestie normala...

| JohnnyBi a răspuns:

Ati fi. mai bine iubesti gramatica limbii natale

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu vad sensul intrebarii. E cu totul normal sa iti iubesti sotul sau sotia. Pe asta trebuie sa se bazeze o relatie si o casnicie.

| neutrino a răspuns:

Da, atunci cand insa nu ai copii.

| Felys a răspuns:

Mai mult ca orice,ma faci sa rad, copii ii iubesti mai mult ca orice, ei sunt prioritari indiferent cat de grozav ar fi sotul/sotia, copii sunt pe primul loc absolut intotdeuna, fara exceptii

| Seepty a răspuns:

Mie mi se pare normal sa iti iubesti sotul mai mult ca orice pentru ca a-ti jurat iubire eterna in fata lui Dumnezeu si odata ce il cunosti foarte bine se creeaza intre voi o legatura de suflet.

| BACKaLx a răspuns:

Da,mie mi se pare normal

| BACKaLx a răspuns:

Eu sunt de parere ca :sotul si copii sunt cei care trenuie iubiti cel mai mult

| Sweetish a răspuns:

Da, e ceva complet normal. Dar atunci când apare un copil, soțul trebuie să fie pe locul 2.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Mai intai sa te iubesti pe tine

| PynkLove a răspuns:

Dumnezeule ce intrebarestraight face
Este normal cum sa fie anormal...