| Alexandrahbanesku a întrebat:

Voua vi s-ar parea ceva anormal sa va iubiti sotul mai mult ca orice? Daca a-ti fi de mult impreuna si chiar ar fi iubire adevarata.

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da...pentru ca nu voi iubi pe nimeni mai mult ca pe mine si nici nu ma voi casatori vreodata.
imposibil, nu exista iubire adevarata.

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns (pentru WorldAlone):

Nici rarul ala nu exista, te inseli amarnic.
un singur cuvant am pentru al doilea paragraf scris de tine: iac.

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns (pentru WorldAlone):

Joaca teatru bosorogii aia borsiti...nu ai loc de ei pe strada, pe nicaieri epavele dreacu.

nu am cum sa fiu dezamagita de ceva si sa-mi pierd speranta in legatura cu ceva ce nu exista.

Răspuns utilizator avertizat
| CoquineNoire a răspuns (pentru WorldAlone):

Nu am cum sa intalnesc ceva ce nu exista, ce dreacu nu intelegi?
esti cam greu de cap.
sa nu mai zici cuiva ce mi-ai insiruit mie aici ca te faci de ras si te trezesti si in camasa de forta fara voia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns:

Eu cred ca orice sentiment dus la extrem si care iti ia capacitatea de a gandi, e nesanatos.
Poti iubi foarte foarte mult dar pastrand totusi o sanatate mentala cat sa nu spui ca... iubesti mai mult decat orice pe lume.
Adica mai mult decat copiii, decat parintii...sunt stiluri diferite de a iubi si nu cred ca daca ai fi pus in situatia de a salva doar o persoana draga, ai putea vre-odata sa alegi. Sau daca ar trebui sa sacrifici o persoana draga, la fel ti-ar fi imposibil. Ceea ce inseamna ca nu iubesti mai mult decat orice altceva pe lume.

| zahy a răspuns:

Normal ca sotu si copii trebuiesc iubiti... este noua familie. dupa sot si copi iti iubesti parinti. depinde si de relatie...

myblog
http://dezvolta-gandirea.blogspot.it/p/creier-si-putere.html