| alexandraprincipesa a întrebat:

Vrea prietenul meu sa o facem anal dar eu sunt reticenta. Ce parere aveti? Doare?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Poate fi destul de dureros daca stai incordata, nu folosesti lubrifiant si daca partenerul nu are experienta. Daca nu iti doresti acest lucru ar trebui sa vorbesti deschis cu el si sa i explici ca nu ti surade o asemenea experienta.

1 răspuns:
| ShamelessQboy a răspuns:

Depinde, cata experiență are băiatul!
Dacă nu stie sa o faca se poate transforma din placere in durere, si mai depinde si cat de groasa o are! Mai ales daca este grosuta, până la penetrarea inițială este nevoie de preludiu intens, pregătirea anusului este foarte importantă.