| FeTizZa a întrebat:

Prietenul meu are penisul de 24 de cm, ma simt foarte bine cu el in pat, ma satisface la maxim, insa in unele pozitii nu rezist sa stau, nu ma doare, insa senzatia e prea puternica! ultima oara cand ne-am intalnit i-am facut si oral pentru ca isi dorea foarte mult. insa el mi-a zis ca vrea sa facem si anal. nu stiu ce sa fac, adica totusi 24 de cm sad mi-e frica sa nu existe riscuri! voi ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Sa nu iti ajunga in gat! ai grija!
sau m-ai taie din ea dao dracuuuu!

| antimulte a răspuns:

Incearca, daca merge nu va opriti. Daca nu, ramaneti la ce ati facut pana acum ca e mai bine.
Si totusi, 24 de cm cred ca si-a masurat-o el si ti-a spus asta, incearca sa o masori si tuwinking

| Purec a răspuns:

Si cand te-ai trezit... laughing 24 de cm auzi la tine laughing

| FeTizZa explică (pentru Purec):

Da, are 24 de cm, nu inteleg ce e asa amuzant!

| bismark65 a răspuns:

Ar putea fi riscant ca de la 24 sa revina la lungimea normala asa ca mai gandeste-tehappy

| h3r a răspuns:

Mi se pare normal... adică, dacă a intrat la intrare, de ce să fie probleme la ieșire?

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Wb Diabla.

| h3r a răspuns (pentru igrek):

Nu stau prea mult.

| ywar a răspuns (pentru h3r):

Nu draguta, nu am inteles noi... are 24 de cm si la nevoie ocoleste si inima... happy

| oprescudorin11 a răspuns:

24 de cm este ceva hipotrofic. #0 Cm este media.La 'anal' trebuie sa fie deja specialist, poate face ravagii si cu 'maruntisul lui' daca nu stie tehnica.
Poate avea si cat un clitoris cum am auzit ca sunt. Dca o foloseste bine e frumos.

| Alcyon a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci asa ceva. Riscurile sunt destul de mari si nu cred ca ai chef s-ajungi la urgente. Daca o-avea mai micuta, mai mergea. Dar cu 24 de cm... mi se pare cam periculos.

| Danysan a răspuns:

Categoric trebuie sa incerci -o sa fie atat de dulce incat o sa tipi de durere -o sa plangi si o sa te dai cu capu de toti peretii happy.Dar o sa ai senzatie maxima.

| fotbalistata a răspuns:

Tu stii daca esti de acord. daca te simti bine incearca. poate un lubrifiant te va ajuta.nu e chiar o "scula" exagerata e numai buna sa zicem.succes!

| crystall17 a răspuns:

Parerea mea e ca daca corpul a fost creat intr-un anume fel nu ar trebui sa fortezi functionarea sa naturala. Practica anala inseamna practic obligarea corpului de a suporta o miscare inversa fata de cea pentru care a fost el construit si nicidefel in acest scop. Exista mult opinii controversat legate de acest subiect, unele zicand ca ar fi o practica gresita, invaziva, altele ca e doar exploratoare. Decizia va apartine in orice caz. Ca sa fiti cu inima impacata, puteti incerca, o luati incet si vedeti daca merge "inserarea". Daca da si nu-s probleme, dureri, presiune insuportabila resimtita asupra colonului atunci presupun ca puteti continua, neexagerand cu viteza pana nu se obisnuieste cat de cat cavitatea cu noul "musafir". Daca in schimb simti ca nu poti suporta, poate ar fi mai bine sa nu insistati. Faptul ca multe lume o face si da impresia ca e ceva "normal", chiar banal, nu inseamna ca lucrurile stau in realitate chiar asa. Niciodata ce e bine pentru cineva nu va fi obligatoriu sa ti se potriveasca si tie si nu uita ca detii controlul la fel de mult ca si prietenul tau si nimic pe lumea asta nu te obliga sa te supui vointei lui. Bafta si avei grija in continuare.

| Numescovici2 a răspuns:

O intrebare cu adevarat buna... laughing)

| Alexx_MC_1996 a răspuns:

Vino la mine ca o am de 27 de cm spre sa te satisfac si eu laughing) intreaba un ginecolog este cel mai bine