| forzastelistii a întrebat:

Vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri.Stiu ca nu este rubrik potrivita dar asta e cea mai cautata.Am un telefon pe care l-am parolat de ceva timp...telefonul nu l-am mai folosit de vreo 2 luni si am uitat codul de securitate...Care stie cum as putea sa-mi refac telefonul
este un sagem my411x

1 răspuns:
| ups a răspuns:

Te duci unde se repara telefoane cred ca cei de acolo o sa te ajute, alta varianta nu cred ca ai...sau sa iti amintesti codu...