| Slowmotioon a întrebat:

Va salut am Un Sagem myV-65. si nu l-am folosit de ceva timp, dar problema este ca am pus pe el un cod la telefon cand il pornesti imi zice Introdu Codul Telefonului, si din pacate nu mai stiu acel cod! Imi recmandati o Idee sau Un cod?

1 răspuns:
| Ady00pk a răspuns:

Du-te la un magazin de "reparatii telefoane" si acolo ii spui problema ta si iti v-a reinstala softul telefonului(exact la o reinstalare de windows) costul depinde de la telefon la telefon dar vei da sub 60 lei!