| anoniiiiiimmm a întrebat:

Vreau, cuvantul barbatiilor.winking
Voi. voi toti, cand aveti prietena si o iubiti. sunteti 100% fideli? Cum va comportati? thinking

Răspuns Câştigător
| LeuTz a răspuns:

Ofer ce mi se ofera, mi se ofera fidelitate asa ofer si eu fidelitate.Nu mi se ofera atunci nu ofer nici eu.

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Până acum am fost de fiecare dată 100% fidel.
Fidelitatea e un aspect important pentru mine într-o relaţie. Nu sunt atât de naiv încât să mă cred centrul universului însă dacă nu-i mai place de moaca mea, să-mi zică şi să meargă la ăla de i se pare mai bun. Dar să nu-mi joace la două capete. Din moment ce eu pretind asta - şi ofer acelaşi lucru.
Dacă nu-mi mai place relaţia curentă - zic pa şi merg la alta, dar nu joc la două capete.
"Cum va comportati?" - În legătură cu ce? Detaliază!

Numai bine.

| crysty08 a răspuns:

Eu unu nu insel big grin deloc bafta sper sa nu fi inselata

| BigBang a răspuns:

Scuza-ma,laughing
Ador cum ai folosit punctuatia,era si mai de efect sa pui semnul exclamarii in loc de punct.
Revenind la subiect,am avut parte atat de relatii pasagere, cat si de relatii stabile in care m-am dedicat trup si suflet,(una la numar).Da, am fost 100% fidel,dar atractia pentru o alta fata/femeie tot apare.
Insa, atunci cand stii ca acasa te asteapta o fata grozava, uiti de altele si te concentrezi doar pe ea.

| necunoscut22 a răspuns:

Bine eu unul de mine sunt foarte sincer si fidel cu persona iubita alti baieti nu stiu cum sunt,uni mai si mint si sunt infideli in relatia lor de zi cu zi,depinde de persona ce fel de om este trebuie sal cunosti ceva mai bine doar cu timpul vei ajunge sa cunosti aceea peroana sa vezi aceeea persoana cei poarta pielea si gandul, sunt suta la% suta ca daca ar veni una dezbracata sexi la prietenul tau nu ar spune nu. in general depinde si de el cat de mult te iubeste si este fidel fata de tine, multi barabati cad prada ispitei si nu se opun, depinde de personalitatea lui si de iubirea lui fata de tine, da-mi funda

| Loryoficial a răspuns:

In momentul care sunt cu persoana iubita si ma iubeste...as face orice pentru ea! nu as insela`o niciodata! da sa faca sa ma insele ca apoi ii rup capu rolling on the floor!

| Vooortex a răspuns:

Eu unu nu insel. Nu am de ce. Am prea multe prietene. big grin

| Mtz_1845 a răspuns:

Nu stiu daca pot sa fiu considerat fidel. Imi plac jocurile de flirt, dar, atunci cand sunt cu cineva, nu le duc niciodata la capat. Persoana de langa mine e prioritatea mea.

| DasminConstantina a răspuns:

I-o dau la buci si caut alta