| Katheriina a întrebat:

Cum va comportati voi cu fostii vostri iubiti?

Răspuns Câştigător
| Clauditza21 a răspuns:

Cu unii am ramas prietena, cu unii nu...Depinde cat de tare ne-am certat inainte sa ne despartim, dar in general prefer sa las loc de "buna", asta daca persoana respectiva mai merita macar si atat.

8 răspunsuri:
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Din partea mea totul e ok, in mare parte si din partea lor...sa raman prietena cu ei cum am fost inainte nu am putut, dar ne salutam, vorbim, totul e foarte normal.
Totusi se remarca distanta, mai ales de cei pe care i-am iubit, sau care m-au iubit

| Nicky29 a răspuns:

Eu cu fostele mele prietene nu ma bag deloc in seama! Le urasc pentru ca am avut un motiv grav din care ne-am despartit.

| mihaa a răspuns:

Simpli amicii, daca ne vedem intamplator, stam la o cafea, povestim dar mana pe mine nu o mai pune niciodata

| marthaa a răspuns:

In primul rand e nevoie de respect.In fond au fost candva persoanele cele mai dragi.Acum depinde de fiecare cum vede respectul si bunul simt.

| annna a răspuns:

Ii tratez ca pe niste amicibig grin...

| imgirl a răspuns:

Cu unii din ei nici nu ma gandesc sa ma mai pun vreodata in seama...ii detest! clarhappy

| SOriNa99 a răspuns:

Cum ma comportam inainte pur si simplu te prefaci ca nu s-a intamplat nimic intre voi

| Dena_7223 a răspuns:

In scarbaaa.Azi dimineata o sa.l sun sa il intreb cu i.a mers ziua d azi cu panarama (actuala c**va) rolling on the floor)