| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Vreau mai multe raspunsuri ale baietilor...

Credeti ca exista dragoste la prima vedere(in cazul vostru, baieti)?

Daca da, vi s-a intamplat sa treceti prin asta?

Si inca ceva:: sunteti de parere ca toti avem un suflet pereche undeva in lumea asta? Eu cred ca nu, ca ne amagim crezand asta, ca ne spunem ca nu a fost sa fie, ca nu ne-am gasit "sufletul pereche" pentru ca ne simtim frustrati fiindca am fost dezamagiti.

Rog seriozitate si nu vreau raspunsuri rautacioase!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar visatorii cred in jumatatea vietii, realitatea ne zice ca lumea e curva ordinara si mai bine e sa ai un animal de companie.

| llucixxl a răspuns:

Dragoste la prima vedere... mai degrabă atracție la prima vedere, dorința animalică de sex propagată de fizicul celeilalte persoane. Fiecare avem un suflet pereche pe lumea asta, păcat că se află la antipod.
Baftă.

| RAY a răspuns:

Biologic exista si se numeste dorinta sexuala apoi conteaza daca te indragstesti sau nu de accea persoana da este foarte posibila dar mare grija in cine crezi ca multi spun ca da iubesc e doar vrajeala pentru sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1si 2. Da, dar intotdeauna graba strica treaba
3. Pentru orice exista leac, asa e si cu sufletul pereche, exista dar nu trebuie sa disperam

| igrek a răspuns:

Poate are o față mai faină, da atâta tot, nimic mai mult. Nu există dragoste la prima vedere.

| RăzvanP06 a răspuns:

Da eu cred!

| Aleee24 a răspuns:

1:Exista dar acum depinde de fiecare caracter pana la urma unii sunt mai reci unii vor doar o singura chestie unii vor o relatie serioasa
2:Si mie mi s`a intamplat nu o data de mai multe ori
3 sunt de acord cu tine dar la cat de demoralizat sunt cred ca am renuntat la cautarea sufletului pereche care il cautam demuuuult