| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Vreau mai multe raspunsuri ale baietilor...

Credeti ca exista dragoste la prima vedere(in cazul vostru, baieti)?

Daca da, vi s-a intamplat sa treceti prin asta?

Si inca ceva:: sunteti de parere ca toti avem un suflet pereche undeva in lumea asta? Eu cred ca nu, ca ne amagim crezand asta, ca ne spunem ca nu a fost sa fie, ca nu ne-am gasit "sufletul pereche" pentru ca ne simtim frustrati fiindca am fost dezamagiti.
Rog seriozitate si nu vreau raspunsuri rautacioase!

4 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nu,nu exista asa ceva.
Faza cu "sufletul pereche" ii doar o abureala pentru a-i calma pe aia care au dat fail pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred în dragoste la prima vedere. Iar suflet pereche îţi va fi persoana aia care-ţi va fi alături până vei muri. Doar că tu nu vei sta să contorizezi asta, deci n-are rost să stai şi să aştepţi " jumătatea ta eternă ", că-ţi distrugi viaţa fără niciun rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "sufletul pereche" si majoritatea baietilor care vor auzi aceasta intrebare vor raspunde acelasi lucru, dragoste la prima vedere nu exista, mai ales pentru ca barbatii si baietii sunt atasati de mai multe femei, toti se masturbeaza pentru ca gasesc multe femei atractive dar nu se indragostesc de ele.

| gino2003 a răspuns:

Eu cred ca este POSIBIL sa existe pentru ca mie nu mi s-a intamplat am intilnit o fata
dar atunci nu mea placut de ea dupa vreo 1-2 saptamani am inceput sa o plac sa o iubesc nu puteam sa nu pot sa incetez sa ma gandesc la chiar si acum pentru mine ea este cea mai inportanta