| andytuu a întrebat:

Vreau melodii de orice gen care sa fie triste, de singuratate.neajutorat.chiar si de suferinta in dragoste.sad dau fundahappy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu am sa ti dau cateva romanesti.Tu nu ai avut curaj/Madalina Manole,Suflet gol/Madalina Manole, Chiar daca/Florin Chilian, Vreau/Verso.
Una straina iti mai zic care o adorrrr.Broken Angel/Arash feat Helena.
Bafta!

| Allexandraaa a răspuns:

Meph - el si ea.
Nane - ganduri la miezu noptii
Ada - prietenie fumata. cam astea mi le amintesc la ora asta laughing) daca imi mai vine in minte ceva iti las mesaj :*