| anonim_4396 a întrebat:

Vreau neaparat sa fac sex cu prietena mea am 14 si sunt virgin dar ea nu este, ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să laşi trollingul.
Dar dacă totuşi nu eşti troll, hai să îţi zic: ştii cât a riscat prietena ta dacă încă nu are 17 ani? Cancer de col uterin. O boală foarte păcătoasă, a doua cauză de deces dintre cele mai frecvente la femei în România. Tu, mai ai timp destul şi mă îndoiesc că ai o prietenă mai mare decât tine, de ce nu poţi aştepta? La vârsta asta, dacă ai pus această întrebare, m-aş mira să fii informat asupra BTS şi cum se iau (ar fi bine să ştii că prezervativul nu protejează în totalitate, prin contactul de orice fel cu zonele genitale), asupra metodelor de protecţie eronate şi eficiente.
Tot ce trebuie să faci este să te mai gândeşti.

3 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Pai mergeti la tine sau la ea acasa,si incepe so saruti(cand unsteti singuri),o saruti si dupa aia va aruncati pe ceva (canapea,pat), si apropo sex faci cu curva de pe centura, cu iubita faci dragostewinking

| Cattuzu a răspuns (pentru Emazio):

Ce bine ai zis-o peasta

| cristiiiiiii a răspuns:

Ia-o fratika undeva unde sa fiti singuri asta e cel mai important si dupa aia te descurci si tulaughing