| deea_4838 a întrebat:

Vreau sa aflu daca un baiat ma place sa va zic cum se comporta(azi m-am duc pana la el in clasa sa iau telefonul unei prietene, el statea in banca lui ma privea insistent si i-a facut semn uni coleg si au venit amandoi la mine ma chinuiau cel pe care il plac eu mi-a scris mare numele lui pe mana mea si apoi a venit alt colg si mie pus mana pe sani si era cat pe ce sal bata, alteori nu ma lasa sa intru in clasa sta si tine la usa, si am priveste si imi mai zice"waw ce ochi ai " si cand eram azi in curtea scoli vb cu el la un monendat a venit un prieten de al sau la care el zice"parca voi va iubeati odata " eu raman in spate cu o colega si aud din spate "o placea si acum si mai mult"dupa cum se vede cred ca ma place dar de ce nu face nimic in privinta asta raspuns repede dau funda.

Răspuns Câştigător
| NobodyUnderstandMe a răspuns:

Eu cred ca nu face nimic pentru ca nu stie nici el ce simtestraight face
adica,din ce am citit,cred ca nu vrea nicidecum sa te piarda,asta ar reprezenta un lucru foarte dureros pentru el, dar nici nu stie daca vrea sa aiba o relatie cu tine.

Cand il prinzi odata singura, de ex in baie. poti sa te duci tu la el.De ce sa nu fii tu prima care il abordeaza? Dc sa nu faci tu primul pas?
Si eu am facut asta si nu am avut nimic de pierdut.Din contra, acum ma bucur de fiecare moment trait alaturi de el:Xx big grin<
funda?batting eyelashes

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De placut te place,dar nu are cea mai buna metoda sa se apropie de tine.
E atat de timid,incat daca te duci catre el asa, mai hotarata, se va inrosi si se va pierde tot.In mod sigur le-a spus si colegilor lui ca te place si le-a cerut ajutorul,altfel nu indraznea sa fie atat de lipsit de delicatete,cum a fost.
Daca tie iti place,insa,spune-i sa nu se mai faca de ras, ajunge, ai inteles ca te place!

| lolly a răspuns:

Poate ii este rusine sau ii place sa se joace cu tine. Daca vorbele auzite sunt adevarate flirteaza si tu putin cu el smug daca lui ii place joaca fa si tu la fel happy poate iasa ceva frumos. Pupici. si bafta happy

| ynna93 a răspuns:

Pai da si eu cred ca te place. poate asteapta sa vezi daca il placi si tu.stii acum totu` se rezuma la telefon, mess. apoi intalnire.deci i`ai id`ul sau numarul` si vorbeste cu el.nu trebuie neaparat sa-i zici ca`l placi.mult succes.

| Absent a răspuns:

Dupa cum se vede te place, combina-te cu elhee hee Succes

| 21Ada a răspuns:

Timid. :d

| Alysée a răspuns:

Da te place f tare. dacal placi si tu fai jocul.

| Ana8567 a răspuns:

Sigur te place.dar mai asteapta ceva timp si cu siguranta o sa se apropie si mai mult de tine:*"toate la timpu' lor" :X:X:X

| deea_4838 explică:

"O placeam si acum si mai mult"*