| Dragoiu_Lidia_2000 a întrebat:

Vreau sa am și eu în iubit. Orice as face tot nu mă iubește nimeni. Îmi dați va rog niște sfaturi? Funda

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Momentan nu ai varsta potrivită pentru un iubit, este mai bine ca nu ai, după varsta de 18-20 de ani e bine sa i ti faci sau chiar mai tirziu 25 ani, cand stii ce vrei, acum esti inca un copil ai 17 ani nici majoră nu esti ce vrei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca ori NU socializezi suficient de mult, ori esti prea exigenta sau mai stii mult prea... dificila. Se poate presupune ca de vina ar putea fi de fapt comportamentul tau in raport cu cei din jurul tau. Ai facut-o vreodata sau macar ai incercat sa te analizezi in mod corect si cat mai obiectiv? Daca nu atunci ar fi indicat s-o faci, iar in caz contrar sa ceri ajutorul unui psiholog sau psihoterapeut. Multa sanatate!

| munteanuionvictor a răspuns:

Prietenele tale pot să-ți facă cunoștință cu un băiat care e liber.

| ShamelessQboy a răspuns:

În primul rând ce varsta ai?

| bombeets12 a răspuns:

Fii asa cum esti, cu timpul va aparea!