| AnonimTMt a întrebat:

Buna cum sa imi fac fostul iubit gelos, ne-am despartit de o saptamana dar el inca da semne ca ma iubeste... Nu pot spune ca eu nu simt la fel dar vreau sa-l fac sa se simta prost pentru ca din vina lui ne-am despartit.
Dati-mi sfaturi cum ar trebui sa procedez?
Ati trecut si voi prin asa ceva? cum a fost?

2 răspunsuri:
| price a răspuns:

Cred ca v-ati despartit dintr-o prostie iar acum primul gand este razbunarea arma sti u cui.de ce nu incerci sa te impaci cu el. intreb era cum sa fac sa ma impac...de ce nu vb cu el.veti suferi amandoi, tie iti va fi greu sa-l saruti pe un nou prieten care sa fie doar de o zi doua ca sa vada el iar el poate va face la fel si veti suferi amandoi ca 2 prostuti in loc sa lasati garda jos si sa va iubiti

| ℓαυяα a răspuns:

Daca chiar il iubesti nu face asta happy o sa-ti para rau dupa. sincer, e pacat ca un orgoliu sa stea intre fericirea voastrahappy incearca sa vb cu elbatting eyelashes bafta :* big hug