| TePupPA a întrebat:

Vreau sa cuceresc o fata. Da-ti-mi o declaratie de dragoste care sa o dea pe spate :*
Funda

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu cucerești o fată cu o declarație de dragoste.

| NYK4u a răspuns:

Uite una laughing
Dimineata nu mananc pentru ca ma gandesc la tine, la pranz nu mananc pentru ca ma gandesc la tine, iar noaptea nu pot sa dorm ca sunt mort de foame.

| NYK4u a răspuns:

Nu prea mai merge cu declaratii de dragoste, acum trebuie doar sa stii cum sa vorbesti cu ea, ce sa vorbesti si sa o aculti cand trebuie.

| SlєndєrGirL a răspuns:

Cand ma uit la cer te vad pe tine cand ma uit la soare te vad pe tine cand ma uit la tv te vad pe tine cand stau pe facebook te vad pe tine. vrei sa te dai dracului din fata mea?

| loripuf a răspuns:

Tu iti dai seama ca nu o sa dai gata o fata cu o declaratie, nu?

| ArkoSoft a răspuns:

Daca tu ai fi tara asta ai avea cel mai frumos relief din lume laughing