| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti, viagra, la orice farmacie se vind? si care e pretul, unei capsule/cutii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1 tabletă de 50 mg costă 30 lei :
https://www.vitafarm.ro/......00107.html

1 tabletă de 100 mg costă 35 lei :
https://www.vitafarm.ro/......00106.html

Şi se găseşte în aproape orice farmacie.

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Decat sa te chinui cu viagra, mai bine iti pui un ventil la penis il umfli si dupa ce te termini il dezumfli si gata, si tot asa...

| relian a răspuns:

Poti cumpara de la o farmacie, dar nu stiu daca se dau pe baza de reteta sau poti si asa fara reteta, ori poti cumpara dupa net ca nu iti trebuie reteta si sint si mai ieftine.Te mai poti uita si cine le fabrica. Poti folosi si Cialis ca sint mai bune ca Viagra.Nu stiu cit costa pentru ca nu folosesc. Poti intreba la farmacie sau mergi pe net si poti afla.Bafta si spor la treaba

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Viagra se gaseste si se vinde in orice farmacie, costa in jur de 30-35 ron o pastila, exista in doua concentratii, de 50 si de 100 de miligrame!

| JulyStorm a răspuns:

Din cate stiu eu, ai nevoie de reteta. Iar pe net e posibil sa gasesti din astea contrafacute. Mergi al medic daca ai musai nevoie.

| kakamaka22 a răspuns:

Ce varsta ai marolling on the floor? pai vad ca esti un moshneag tare obraznicrolling on the floor

| Victor_Gavrilescu_1961 a răspuns:

Vreau sa stiu eficienta, ...si pretul.