| Geaninaaaaaaa a întrebat:

La sugestia unui baiat m-am dus la farmacie sa cumpar niste viagra, cum se ia si pe unde? acel baiat mi-a zis ca e foarte buna pentru imunitate

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Si uite asa vei deveni batjocura tuturor fiindca nu esti in stare sa te informezi despre niste lucruri banele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Binecuvinteaza Doamne această casă, si pe dobitocii care locuiesc in dînsa, cum să crezi asa prostie cu viagra, ce virstă ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ori esti retardata, ori esti prea fetita, deoarece altfel nu ai pune o astfel de intrebare idioata.

| djlukass a răspuns:

Pe cale orala si se suge. Uneori la recomandarea farmacistului se ia pe cale anala sau pe cale vaginala depinde de mai multi factori.