| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea am intrebat daca pot sa cumpar viagra de la farmacie si am inteles ca nu se poate, cu ce pot sa o inlocuiesc cumparand tot de la farmacie, sau ceva pentru cresterea libidoului mersi anticipat

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Viagra nu creste libidoul, ci doar imbunatateste erectia numai la pacientii care au probleme vasculare, asa ca nu e eficienta la orice persoana. Nu e bine sa cumperi fara discernamant pastile pentru libidou, e bine sa mergi la un urolog sa vezi ce iti recomanda.

April
| April a răspuns:

Cauta o fata care sa te stimuleze nu sa te inhibe si n-ai nevoie de nici o viagra. Totul e in capul tau. Ai incredere in tine.

| fsdfsd a răspuns:

Mai poti cumpara ceva de la farmacia veterinara, "Cantarina" dar nu stiu daca se distribuie asa oricui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o cutie...cu prospect si tot ce trebuie. o vand, am primit-o cadou si nu am nevoie sa o folbig grin