| lllorenusssuumeu a întrebat:

Vreau sa fac sex cu prietenul meu :

1- Mam epilat jos si mi-au iesit bubite rosii multe( credeti ca il deranjeaza )?

2-Am sani foarte mici adica doar putin crescuti-(credeti ca il deranjeaza?

3- Stiu ca intrebare cu sanii este foarte stupida, dar noi suntem de 3 zile impreuna si vreau sa ii ofer asta pentru ca stiu ca vrea dar ne cunoastem de 3-4 ani maxim am fost prieteni si daca tot nu mai sunt virigina vreau sa facem. si el nu stie ca am sani mici ca port sutien si cu bluza care nu este decoltata si nu se vede, dar cand il dau jos :-s deci? voi ce parere ati avea? Aaa si sex vreau sa facem pe ziua ca de aia am intrebat ca seara nu prea putem sa ne intalnim big grin.

Va multumesc, pupici, si multumesc si celor care raspund sincer si nu ma jignesc!

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bubitele alea sunt ceva obisnuit din cauza lamelor, incearca cu altceva
mie imi plac fetele cu sanii mai mici, nu stiu de ce
sunteti doar de 3 zile, cam putin; poate ar mai trebui sa astepti

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca se vede ca-i de la ras, nu cred ca-l vor deranja

in ce priveste sanii, chiar n-as sti ce sa-ti spun, sunt baieti carora nu le pasa atat timp cat arata bine sanii respectivi iar altii vor fi dezamagiti fiindca vor sa puna mana pe niste sani mari.

Daca faci sex ziua nu inseamna ca nu poti crea putina atmosfera, tragi draperiile, eventual aprinzi niste lumanari parfumate, nu trebuie sa faci sex cu soarele batand prin fereastra.

| neutrino a răspuns:

Pentru o partida de sex, multi baieti inchId ochii la defectele partenerelor. Pentru linistea ta, roaga-l sa stinga total lumina.

| sofisis a răspuns:

1.Nu
2.Nu
3.Aici nu stiu ce sa zic...de ce ai simtit nevoia sa te explici/justifici? Daca vrei sa faci sex, fa sex...nu sta sa dai detalii asupra motivului ca nu e nevoie. Sunt multi barbati care prefera sanii mai mici la femei asa ca stai suepr relaxata, nu e absolut nici o problema pentru care sa iti faci griji.

| Alcyon a răspuns:

1 si 2: nu-ti face probleme; daca nu te place asa cum esti, inseamna ca nu te-a vrut decat pentru sex.
3. 3 zile e cam putin. Lasa-l pe el sa ia initiativa, deoarece pe urma s-ar putea sa auzi niste chestii destul de neplacute de genul: asta-i cam tarfulita, ca s-a culcat asa repede cu mine. Oare asa o face cu toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-mă, nu sânii îl vor interesa...

| AnneღU a răspuns:

Aaa, tin sa spun ca bubitele alea or sa treaca big grin In timp ce faci sex crede-ma nu se mai gandeste el la bubite sau sani. Si cu privire la sani, asta e, daca vrea vrea, ca doar nu iti pui acu silicoane doar pentru ca, crezi ca il deranjeaza. Stai linistita si bucura-te de moment. O sa fie bine, asta daca si el vrea.

| TwiXXXie a răspuns:

1. NU
2. NU
3. *** buddies? o.O foarte tare!

Draga, nu toti baietii se uita dupa forme, in plus...in timpul actului crede-ma ca numai la sanii tai nu o sa se gandeasca happy