| Freky229 a întrebat:

Vreau sa fac striptis, iubitului meu rrom.
Am 13 ani cum sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| cikone a răspuns:

Te dezbraci!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, trebuie sa te dezbraci, nu sa te imbraci!

| mihai69 a răspuns:

La striptis te DEZBRACI, nu te îmbraci. Să ne dai și nouă filmul!

| vocea a răspuns:

Buna, ai putea sa te imbraci cat mai sexy ca iubitul tau sa te priveasca adanc.

Răspuns utilizator avertizat
| Alicezzz a răspuns:

Eu zic sa lasi ciorile si sa pui burta pe carte! Azi ii faci streaptis si peste cateva luni ne intrebi pe aici ce sa faci ca te a lasat cu burta la gura, ca doar la 14 pirandele trebuie sa faca puradei! Deci lasa vrajeala si pune måna pe o carte daca vrei sa ai viitor!

| Mihai985624 a răspuns:

Optează pentru franjuri si ceva subtire, culori de genul roșu sau negru. Oricum, daca te place nu-l va interesa cum te îmbraci, ci cum te dezbraci!

| AnonimM001 a răspuns:

Alege ceva cat mai provocator!