| mODIN a întrebat:

Vreau sa fiu atragator pentru fete, dar nu stiu cum.Am 13 ani, sunt clasa a 7-a, am avut o iubita la 11 dar nu mam sarutat cu ea.Nici nu vreau sa aud ca ziceti sa ne impacam.Sa va zic despre mine.Am 13 ani, inaltimea de 1. 65, fac tractiuni aproape zilnic, sunt varza la sport, nu fumez, AM COSURI din pacate, dar nu sunt plin de tot si nu am cosuri mari, fetele din clasa nu rad mereu la glumele mele, dar cand trebuie sa stau cu fete mai mici(Clasa 4, 5...), ascult muzica rock si cateodata sunt cam retras.Deci ce ar trebui sa fac sa ma placa fetele?

13 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Mai zi-mi despre cum ai avut o IUBITA si nici macar nu te-ai SARUTAT cu ea. sunt captivat de chestia asta.

| MasterYoda a răspuns:

Bea bere si fumeaza kent

| NeimaginabilA a răspuns:

Mai copile, spre fericirea ta nu agreez cu "Suntetiprearatati".
Fetele din clasa-ntaia te-ar lua la bataie!
Du-te la grupa mica, fa-te un caine si asa... vei avea unpic mai multe sanse.

| 7fold a răspuns:

As putea sa te ajut cu ce vrei in materie de sfaturi cu fetele, poti sa-mi dai un mesaj cu id-ul tau si vorbim big grin

| ateuNEGATIV a răspuns:

Eu spun sa te pui sa inveti nu sa umbli dupa fete de la 13 ani acum serios ce *** ai face cu o fata? voua numa la vagin va sta capu de aia bacul nul ea nimeni

Răspuns utilizator avertizat
| ateuNEGATIV a răspuns (pentru Suntetiprearatati):

Nu-i critic le spun adevarul la 13 ani ce sfat sa-i dau se sa apuce de bautura, femeii, tigarii, drogurii, am greseli gramaticale stiu asta

Răspuns utilizator avertizat
| MrsDraguttza a răspuns:

Nu stiu daca este exact o formula pentru asta!
Uite si eu sunt in clasa a 7-a, si eu tot 1 65 am si sunt FATA
Si ce imi place la un baiat este
- umorul - trebuie sa fie glumet
- sa fie bad boy - adica sa nu ii fie frica de nimic
-sa fie interesant...
Si sa ma bage in seama!

| WhoKnowThat a răspuns:

Sincer nici nu am citit tot ce ai zis dar ca sa fii atragator in felul tau tot ce trebuie sa faci este sa fii tu insuti si sa nu incerci sa pari a afi altcineva ca nu da rezultate..Asta necesita si mult curaj pentru ca fetelor nu le place sa aiba dupa ele un "molau" da? Curaj ca nu moare nimeni din asta, adica si daca te refuza asta e. te refuza si daca esti molau si daca nu dar mai multe sanse sunt cand esti mai tupeist (in limita bunului simt) si cica le mai place sa fie mintite (cu minciuni nevinovate si pregatite frumos, stiu ca le minti dar le place).

| BigfootXXL a răspuns:

Dă-te cu untură pe tine si să vezi cum vin femeile...nu mai sta cu fete de clasa 4, 5 sunt prea mici pentru tine. Te sfătuiesc să te dai la fetele dintr'a 8 a. Ori suntem golani, ori nu mai suntem?

| justflori a răspuns:

In primul rand sa fii natural, fetele ar aprecia. Sa vb frumos, sa ai un comportament decent, sa faci complimete, sa zambesti mult si fa pe oricine e in jurul tau sa se simta important pentru tine.

| Mihai_Matei_1994 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la fosta ta prietena si sa ii spui: "Papusa, maine iar is singur acasa, aduc eu vodka, tu ia prezervativele". Poate o sa te plezneasca peste fata, dar celelalte fete o sa fie moarte dupa tine.