| Geryking a întrebat:

La mine in clasa nu sunt fete de care sa-mi placa. Mie imi plac fetele mai mari fiindca cele din clasa mea sunt neserioase. Vreau sa-mi fac o iubita cu 1 an mai mare ca mine si nu stiu daca e in regula asa ceva. Adica ea ma place si, si eu o plac, dar varsta nu e prea buna intre noi si vreau sa stiu daca e bine sa fie ea iubita mea.

Răspuns Câştigător
| Kollegah69 a răspuns:

Du-te si spune-i ce ai pe suflet! Ca doar n-ai nimic de pierdutwinking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum e prea devreme pentru asta gagica nu iti da servici si nici nu te intretine ca sa poti trai, aia mai incolo cand o sa fi barbat cu servici si ea te va astepta acasa cu o mancare buna copii... va fi bine atunci.

| Geryking explică (pentru mgtow):

Am 15 si si ea are 15 big grin.
Am zis ca vreau iubita nu sotie. big grinbig grinbig grinbig grin

| Geryking explică (pentru Geryking):

Ea are 16 scuze.

| Astella a răspuns:

Baietii se maturizeaza mai greu decat fetele si psihic si fizic,...dar incearca si spune-i ce ai pe suflet si vezi daca te accepta.