Întrebare recomandată | bodoshh a întrebat:

Vreau sa-i fac un cadou iubitei mele.
Nu vreau sa fie ceva banal si clasic si de aceea am pastrat prima floare pe care i-am oferit-o si am luat petalele si le-am pus undeva deoparte.
As vrea sa-i fac ceva personalizat cu acestea, ma gandeam la ceva tip bratara care sa contina intr-un globulet mic aceste petale sau ceva similar.
Are cineva idei sau cum pot crea asa ceva?

Răspuns Câştigător
| OmBanal33 a răspuns:

Daca ai pastrat petalele si ele sunt in stare buna, poti sa le pui intr-un sampon cu o tematica florala, cred ca este o idee interesanta...

1 răspuns:
| Baby02bbbbb a răspuns:

Https://www.ateliermagic.ro/pages/contact acest site are diferite idei de a personaliza cadourile