| Aoxkajcjw a întrebat:

Ce cadou pot face iubitei mele daca ea nu vrea chestii personalizate? Ma gandeam sa ii fac un hanorac cu noi dar cand i-am cerut o poza s-a cam prins in fine, ceva idei va rog?

1 răspuns:
| iulia0514 a răspuns:

Posibilitățile sunt nelimitate, poți sa îi cumperi o bijuterie, parfumul preferat trusa de farduri dacă are un hobby poți sa îi faci cadou ceva legat de asta etc! Tu o cunoști mai bine decât noi tu ști ce îi place noi doar putem presupune!