| LCD a întrebat:

Ce mesaj sa-i trimit de ziua lui happy?
nu il iubesc... dar vreau sa-i scriu ceva special... ceva pentru viitor
suntem impreuna, el e o persoana orgolisoasa, si daca ajuta cu ceva
eu sunt cea care tine mai mult la el

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Pentru scumpul meu iubit, care de cand il iubesc i-au crescut cornite de bucurie. Nu te-ngrijora iubitule, sunt experta in manichiura si pedichiura si cred ca o sa reusesc sa-ti pilesc coarnele pana o sa dispara.La multi ani iubi :X

| OanaG a răspuns:

Da exact laughing...eu te-am ajutat fie ca iti place fie ca nu, nu mai pot eu de tine si de iubitul tau happy

Cum a zis si UndercoverGirl esti o Diva oh go on rolling on the floor creeaza tu unul.happy

| gigiro a răspuns:

De ce esti asa contradictorie? O data scrii ca nu-l iubesti si alta data ca tii la el. Daca nu-l iubesti lasa-l in pace, iar daca vrei sa-l dai o mica lectie, nu i-o dai cu aceasta ocazie, pentru ca nu-i frumos. Mesajul tau trebuie sa fie delicat, sa-i dovedesti ca esti o fata deosebita. Nu pot sa te ajut prea mult din lipsa de informatii. Nu stiu ce nu-ti place la el, ce-ti place.

| LCD explică:

Ce? ala e mesaj laughing

| babyblue_8473 a răspuns:

Mesaj?laughing

Totusi eu zic sa lasi textele si sa-l suni imediat dupa 12. Spune-i ce simti!

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Fata te-a ajutat si tu i critici mesajul... fainwinking
pai... pune-ti creieri la contributie si sigur o sa-ti iasa ceva super...doar esti o Divawinking si numai tu il sti pe asta al tau si cam ce i-ar place:*

| Crazy_9368 a răspuns:

,, nu e nevoie de cuvinte pompoase sa iti descriu ce simt... faptul ca pentru mine esti special ar trebui sa spuna multe. Totul se reduce la doua cuvinte care implica alte mii: Te iubesc!" Hmm ar putea fi o varianta. Poti sa o personalizezi cum dorestihappy