| ganjafarmer1911 a întrebat:

Vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc, vreau sa imi fac o prietena si nu gasesc toate fetele sa apeleze la mine (vb serios)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai usurel baietas doar nu esti dumnezeu sa manipulezi lumea, trebuie sa rabzi ani grei ca sa iti ajunga jumatatea si daca asta nu iti convine atunci du-te la panarame pe bani.

| forever4you a răspuns:

@Roxx hi5 i l-am vazut il are acolo la profillaughingdaca cauti prietena sa stii ca aici nu o sa-ti gasestibig grin

| EuCuTine a răspuns:

Daca vrei o prietena si nu gasesti daca vrei o prietena si nu gasesti fa-ti o laba sa te calmezi fa-ti o lana sa te calmezi. Acum stiii ce trebuie sa faci. Da da da da.

| Papusik a răspuns:

Vrei sa-ti faci o prietena si nu gasesti, Vrei sa-ti faci o prietena si nu gasesti. Toate fetele sa apeleze la tine.

Pai dc nu gasesti? Da-ne si noua un hi5 sa vedem o poza cu tine
Da-ne un id
ca doar nu vrei sa il lasam noi aici

[P. S. eu am pr... da am zis ca poate fetele vor id si nu-l au ]hee hee

| Rooby a răspuns:

Du-te bai baiatule si logheaza-te pe un site de matrimoniale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mzice tu ca nub ai 20 de ani