| pisicutza8 a întrebat:

Vreau sa imi incep viata sexuala am 12 ani jumate dar ce trebuie sa faci (in afara sa te f.)

Răspuns Câştigător
| iubiricaa a răspuns:

laughing

fatho...intai de toate du-te l un psihiatru...la 12 ani?

33 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa te duci la ginecolog la fiecare 6 luni incepand cu prima luna de la inceperea vietii sexuale. Sa alegi o metoda de contraceptie si una de protectie impotriva bolilor cu transmitere sexuala. Sa decizi ce vei face in caz de sarcina (stiut fiind ca nu exista metoda de contraceptie 100% sigura).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În afară să te f. îți meriți o bătaie zdravănă!
La 12 ani vrei sex?
La școală nu mai sunt ore, în gospodărie nu mai este nimic de făcut, ai învățat o limbă străină?
Pa, pa.

| Rayyy a răspuns:

Vai de capul meu, copilule, tu de auzi?

| elasexygagica a răspuns:

Sa ne povestesti pe urma cum a fost love struck

| shtephie a răspuns:

Voi n'aveti parinti?

| Graphee a răspuns:

Sa inveti... La 12 ani jumate ma jucam cu prietenele mele in parc... straight face

| pwp a răspuns:

La varsta pe care o ai nu ar trebui sa iti incepi viata sexuala...

| Anileda a răspuns:

12 ani!
Eu zic sa te duci sa inveti si sa lasi sexul, o sa fie vai de capatana ta aia seaca!

| ßέßέ a răspuns:

Sa iti dai doua palme si sa revii la realitate. Tu chiar alta treaba n.ai decat sa te gandesti la sex?

| thegreatgatsby a răspuns:

La 12 ani ma jucam dea Harry Potter in fata blocului.La 12 ani ma uitam la Tom si Jerry... la 12 ani nici n-aveam net.

| LNK a răspuns:

Ce trebuie sa faci? Sa te arunci de pe bloc sau daca preferi, sa te impusti. Daca vrei te sponsorizeaza membrii TPU cu un glont si un pistol. Ce zici, incheiem afacerea?

| Angel_5977 a răspuns:

Sa mai astptihee hee

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Doamneee,, la varsta ta? vai de capu tau. du-te frate tarelaughing

| Annitu a răspuns:

Spor Ia treababig grin

| Deddu a răspuns:

Baaii fata draga. cum ce sa faci...sa te pui pe carte si sa lasi f*****l la varsta talaughingwai de mata daca ar stiilaughinghai pa si vezi ce faciwinking

| michaelj a răspuns:

Pai mai intai de toate trebuie sa canti un imn ***, dupa aia trebuie sa-i faci incantatii si dupa aia, inainte sa o bagi, trebuie sa zici de 10 ori "ali baba deschide-te" ca sa poti sa o bagi normal si dupa aia poti sa **** linistit. Succes. Sper ca te-a ajutat sfatul meu. Daca nu cer prea mult, as vrea si o fundita. puuuuuuuup

| LolaKissTheGirl a răspuns:

La 12 ani si jumatate?
Macar mai asteapta pana la 14-15.
Ma rog, dupa parerea mea normal ar fi trebuit s-o incepi intre 18-22 de ani.

| Onutzyk a răspuns:

De inv nu ai auzit?

| Ambrus a răspuns:

La 12 ani eram cu **** in nisip si tu vrei sa te ****. Cred ca nici numele nu ti-l sti scrie corect. laughing

| TiffanyxSxColor a răspuns:

In primul rand sa te duci la un medic la psihiatru! Si dupa sa ne spui ce ti'a zis! Ca normal nu cred ca e la ce te gandesti tu acum!laughing

| LittleandLiars a răspuns:

Scuzati-mi expresia :Baga-ti un ac in cur laughing mai fetita tu gandesti?laughing

| BlackVeil a răspuns:

Daaa, f**-te cat mai devreme, daca se poate si neprotejat, ca sa te umflii in burta! (e la moda).
Frate se vede si dupa numele tau (pisicuta), ca esti o... PITIPOANCA in devenire! Du-te-n mama ta la scoala si lasa sexul, fiti-ar capul ala de bostan sa-ti fie. INCONSTIENTO!
Mama daca as fi mama ta, pe coji de nuci te-as pune!

| anyska a răspuns:

Cred ca ai inebunit pe bune... 1!

| Whywho a răspuns:

Eu la 12 ani fumam si u vrei sa te f**t stai cumintewinking

| Nimeni_2549 a răspuns:

Sa-ti vezi de copilarie fataa! straight face
Doamne, la 12 ani?

| capisci a răspuns:

Sa te joci cu papusile, sa astepti inca 6 ani, si dupa aia sa pui intrebari de genul.

| Kristen_2054 a răspuns:

Nu ti se pare ca te cam grabesti? pe urma sa nu-ti para rau

| AnnaMarrieee a răspuns:

12 ani jumate.
Cred ca glumestistraight face
Ce te-a determinat sa iei decizia asta?
E un pas destul de important.
Mda.Nu comentezlaughing). Au comentat destul cei de pe aici si au foarte mare drepate.

| iuliutssa a răspuns:

Frate mai esti sanatoasa?
la 12 anii?
doamne.laughing
la varsta asta inca ma mai jucam cu papusile...
eu abia la 14 ani mi-am facut prieten si u la 12 te f...
laughing